Povahy zvířátek

3. června 2012 v 18:54 | Terka |  Články
Tikki je malý ptakopysk, který je tak pracovitý, že nepřestane, ať je den, noc, zima, horko. Má cíl a za tím si jde, pracuje dokud rozdělanou věc nedodělá.

KooKee je zvědavý malý tučňák, nejmenší z tučňáků na světě a zároveň takový velký požitkář. Rád si užívá oslavy i klid... hlavně, že nemusí nic dělat.)

Pokee je šíleně rychlá surikata dokáže chvílemi jen tak postávat a naslouchat zvukům, ale ve chvíli druhou se hbitě rozběhne a je ta tam. Introvertní a stydlivou Pokee jen tak neuhlídáte.
Tumo je odvážný a smělý tygřík, jeho obliba je veget v jeskyních, koupání a toulání, je známý mezi všemi YooHoo přátely. Je to milý společník, ale hlavně se mu nestavte do cesty, jakmile dostane hlad!
Rino je rozkošný nosorožec, rád se shlíží v hladině, když se jde ráno napít, ale přátelům je dobrý kamarád.
Shooga je optimistická plachtící vakoveverka létavá. Ač je situace děsivá, vždycky hledí vpřed s vírou, že se vše obrátí k lepšímu.
Sparkee největším zen budhistou ze skunků na světě. Jen se ujistěte, že ho nebudete rušit při jeho meditaci, nebo zažijete velmi páchnoucí překvapení.
Rubbi je červená lištička a docela šprýmař. Při putování musí být YooHoo přátelé obezřetní, protože nikdy neví, jakou lumpárnu jim Rubbi připravil.

YooHoo je hrdina mezi svými kamarády. Je to odvážný Kombo ušatý, který se nezastaví před nikým a ničím. Má vůdcovské vlastnosti a dobré srdce.
Chewoo je vždy poskakující, temperamentní a optimistická veverka. I v nejnebezpečnějších situacích najde způsob, jak zvednout náladu ostatním přátelům. Mohla by se řítit vstříc vodopádům a stále se usmívat na všechny kolem. Má tendence dostávat se do problémů. Dá se říci "chodící katastrofa"
Pammee (čti pamí) je Fenek lištička, která se občas chová jako zhýčkaná princezna. Ona by chtěla spát na nejpohodlnější větvi stromu, ona by chtěla ochutnat nejlepší bobule jako první... Nicméně tato princeznička má neuvěřitelný dar. Má ohromné spojení s přírodou a umí pochopit, když je zvíře zraněné, když strom žízní, a nebo jak má být opravená hora.
Roodee (čti Rudý) je opička Malpy Kapucínské, největší koumák ze všech. Z listu vytvoří vrtuli, z kokosu motorový člun a z květiny snowboard. Když jde do tuhého, není těžké Roodeeho vyburcovat k nějakému vynálezu.
Lemmee, (čti Lemí) lemur známý také jako "nevrlý mrzoutosaurus". Lemmee je, uhodli jste ... ten nejnabručenější z YooHoo party. A největším problémem je, donutit tohoto mrzouta usmát se.
Loonee,(Čti Luný) sněžná sova znamená pro YooHoo přátele víc než jen houkající sova. Zpívá jako Bob Dylen, umí breakdances a je zachráncem YooHoo.
Ring ring. Pandy mají být tiché, proč ne i tato! - je to nonstop tlachající mluvka.
Libbi, jeho srst je perfektně česaná, jeho tlapky jsou vždy upravené a má jiskřivé bílé zuby. Toto je perfektně vypadající Iberský rys a on to ví.
Happe je roztomilá přítulná mívalka, která má všechny ráda a všechny hned srdečně objímá. Někdy jsou situace, kdy je tato její vlastnost i nebezpečná ...

Povahy+obrázky jsem nezkopírovala, ale našla na google. Ani bych nevěřila, že to tam jde někde najít!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama